Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Script
Знайдено:  
This is some text inside of a div block.
 статті
Лікувальний масаж
Лікувальний масаж - ефективна мануальна процедура, яка має на меті оздоровлення організму, профілактику та терапію низки захворювань. Цей вид масажу використовують у період реабілітації після хірургічного втручання, отриманих травм.
#стопа
#спина
#плече
#лікоть
#коліно
Реабілітація
Центр прогресивної хірургії, ортопедії та реабілітації Mashtaler Ortho&Trauma використовує інноваційні підходи не лише у діагностиці та лікуванні, але і у реабілітації пацієнтів після травм, операцій та хронічних захворювань опорно-рухового апарату.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Інʼєкційні процедури
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Хірургія
Висококваліфіковані хірурги ортопеди-травматологи Центру прогресивної хірургії, ортопедії та реабілітації невпинно розвиваються для того, щоб надані послуги були інноваційними, а саме лікування проводилося з використанням сучасного обладнання.
#стегно
#коліно
#плече
Артроскопія
Артроскопія є передовою мінімально інвазивною хірургічною технікою, яка дозволяє лікарям оглядати, діагностувати та лікувати проблеми внутрішньої частини суглоба.
#коліно
Ендопротезування суглобів
Ендопротезування суглобів стає справжнім порятунком для людей, які страждають від важких форм артрозу, артриту, травм чи інших захворювань, що призводять до руйнування суглобових поверхонь та сильного болю.
#коліно
#стегно
#плече
#кисть
Артроскопія колінного суглоба
Артроскопія колінного суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень. 
#коліно
Ендопротезування плечового суглоба
Операція заміни плечового суглоба виконується для полегшення болю та інших симптомів, які виникають внаслідок ураження плечового суглоба. Операція включає в себе видалення уражених ділянок кістки та їх заміну частинами — спеціальними імплантами з металу чи пластику.
#плече
Артроскопія гомілковостопного суглоба
Артроскопія гомілковостопного суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень. 
No items found.
Халюс-вальгус
Халюс вальгус або вальгусна деформація великого пальця стопи — це патологічний стан, при якому великий палець зміщується в бік і виглядає як великий "випуклий" виріст. Це стан, який може суттєво обмежити рух та викликати біль під час ходьби.
#стопа
Розрив передньої хрестоподібної звʼязки коліна (ПХЗ)
Зв’язки — це міцні волокна, які зʼєднують кістки між собою. Передня хрестоподібна звʼязка — одна з двох зв’язок, які перетинаються в центрі коліна і з’єднують стегнову кістку з великогомілковою. Передня хрестоподібна звʼязка є головним стабілізатором колінного суглоба. Травмування, що призводять її розрив провокують подальшу нестабільність коліна.
#коліно
Високоінтенсивна лазеротерапія
Високоінтенсивна лазеротерапія — це потужний метод подолання болю. Через природний процес передачі енергії (біостимуляція та фотомеханічний ефект), лазер прискорює процеси загоєння та регенерації. Технологія високоінтенсивного лазеру базується на принципі лазерної терапії низького рівня.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Ендопротезування кульшового суглоба
Ендопротезування кульшового суглоба, яке також називають тотальним ендопротезуванням, може бути варіантом, якщо біль у кульшовому суглобі заважає повсякденній діяльності. Виконують таку операцію у випадку, якщо нехірургічні методи лікування не допомогли або вже не є ефективними.
#стегно
Суперіндуктивна магнітотерапія
Суперіндуктивна магнітотерапія (ще називають Високоінтенсивна магнітотерапія) — сучасний, ефективний та безпечний метод лікування болю без прямого втручання в організм людини. Це можливо за рахунок впливу на нервово-мʼязову тканину магнітного поля, що створює спеціальний суперіндуктивний апарат. Вже після першої процедури відчувається помітне зменшення болю.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Плазмотерапія PRP
Плазмотерапія (PRP-терапія) використовується для лікування травм і захворювань опорно-рухового апарату, прискорення відновних процесів, а також для досягнення протизапального і знеболювального ефекту в комплексі з іншими методами лікування.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Lipogems
Lipogems — процедура пришвидшення загоєння та відновлення травмованих або оперованих тканин суглобів, кісток, хрящів та мʼязів. А також ефективний метод лікування болю. 
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
BMAC
Наш організм має здатність відновлюватись самостійно, проте відновних клітин організму часто недостатньо для повноцінного відновлення. Регенеративна терапія BMAC — процедура, що запускає природні регенеративні механізми організму.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Кальцифікуючий тендиніт
Кальцифікуючий тендиніт плеча – це одна із частих причин болю у плечовому суглобі. Цей стан спричинений утворенням депозиту кальцію у одному із сухожиль ротаторної манжети плеча. Утворення кальцифікату спричиняє підвищення тиску у сухожиллі та його хімічне подразнення, що веде до розвитку вираженого болю.
#плече
Артроскопія плечового суглоба
Артроскопія плечового суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень. 
#плече
Коригуюча остеотомія коліна
Коригуюча остеотомія — ефективний метод лікування, що відновлює функцію суглоба і покращує якість життя. Процедуру рекомендують при ушкодженнях та больових відчуттях у колінному суглобі, що можуть супроводжуватись обмеженнями руху.
#коліно
Пластика передньої хрестоподібної зв’язки
Це операція, спрямована на заміну розірваної передньої хрестоподібної зв’язки (ПХЗ), яка є однією із головних структур колінного суглоба. Ушкодження ПХЗ, в основному, відбуваються під час занять спортом з різкими зупинками і змінами напрямку руху – наприклад, футбол, баскетбол, гірськолижний спорт, гімнастика.
#коліно

Наталія Машталер

Лікар фізичної та реабілітаційної медицини

Освіта:

Львівський державний медичний інститут за спеціальністю “Педіатрія”. Сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Фізична та реабілітаційна медицина"

Професійний досвід:

У 1986 р. закінчила Львівський державний медичний інститут за спеціальністю “педіатрія”

1986-1987 рр. – проходила інтернатуру в Рівненській обласній лікарні за спеціальністю “педіатрія”

1991 р. – спеціалізація з рефлексотерапії

1987-1993 рр. – лікар-педіатр Судововишнянської міської лікарні Мостиського району Львівської області

1994 р. – спеціалізація з фізіотерапії

2000 р. – спеціалізація з мануальної терапії і вертебрології

1993-2003 рр. – лікар-фізіотерапевт, рефлексотерапевт відділення реабілітації Міської дитячої клінічної лікарні м.Львова

2019 р. – спеціалізація фізичної терапії та реабілітації

2003-2021 рр. – завідувач відділення реабілітації гострих станів та відновного лікування КНП “Міська дитяча клінічна лікарня” м. Львів

з 2021 р. – лікар фізичної та реабілітаційної медицини центру прогресивної хірургії, ортопедії та реабілітації «Mashtaler ortho&trauma»

Стаж роботи – 34 роки

Робочі дні: 
Понеділок / Вівторок / Середа / Четвер / П'ятниця

"У кожного пацієнта своя унікальна історія руху, і моя мета – зробити цю історію повноцінною та безболісною."

Стажування:

Вроцлав-Карпач, Польща, 2004 р. –  Респіраторна реабілітація дітей з алергічними захворюваннями органів дихання

Вроцлав, Польща, 2004 р. – Медична та соціальна реабілітація дітей з дитячим церебральним паралічем

Варшава-Отвоцк, Польща, 2009 р. – Реабілітація дітей та дорослих з ураженням опорно-рухового апарату

Ерфурт, Німеччина, 2008-2011 рр. – Медична реабілітація та соціальна інтеграція у суспільство дітей з інвалідністю та особливими потребами «Войта-діагностика»

Краків-Велічка, Польща, 2011 р.  – Респіраторна реабілітація дітей з алергічними захворюваннями в умовах соляних шахт

Жешув, Польща, 2016 р. – Реабілітація дітей з захворюваннями центральної та периферичної нервової системи в умовах реабілітаційного центру

Львів, 2018-2019 рр. – Український католицький університет, філософсько-богословський факультет, Школа біоетики, сертифікатна програма

Членство в організаціях та асоціаціях:

член Всеукраїнської асоціації фізичної медицини, реабілітації і курортології VAFK

член Української асоціації остеопорозу

учасниця міжнародних та вітчизняних симпозіумів, з’їздів, конгресів, науково-практичних конференцій, майстер-класів, шкіл з реабілітації для дорослих та дітей

Тренінги:

Учасниця міжнародних та вітчизняних симпозиумів, з‘їздів, конгресів, науково-практичних конференцій, майстер-класів, шкіл з реабілітації дорослих та дітей.

Є членом Всеукраїнської асоціації фізичної медицини, реабілітації і курортології VAFK, Української асоціації остеопорозу.

Онлайн запис

Обов’язкове поле*

Дякуємо!

Наші адміністратори зв’яжуться з вами найближчим часом
Упс..щось не так. Спробуйте перезавантажити сторінку 
та повторити ще раз!
Онлайн запис