Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Script
Знайдено:  
This is some text inside of a div block.
 статті
Реабілітація
Центр прогресивної хірургії, ортопедії та реабілітації Mashtaler Ortho&Trauma використовує інноваційні підходи не лише у діагностиці та лікуванні, але і у реабілітації пацієнтів після травм, операцій та хронічних захворювань опорно-рухового апарату.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Інʼєкційні процедури
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Хірургія
Висококваліфіковані хірурги ортопеди-травматологи Центру прогресивної хірургії, ортопедії та реабілітації невпинно розвиваються для того, щоб надані послуги були інноваційними, а саме лікування проводилося з використанням сучасного обладнання.
#стегно
#коліно
#плече
Артроскопія
Артроскопія є передовою мінімально інвазивною хірургічною технікою, яка дозволяє лікарям оглядати, діагностувати та лікувати проблеми внутрішньої частини суглоба.
#коліно
Ендопротезування суглобів
Ендопротезування суглобів стає справжнім порятунком для людей, які страждають від важких форм артрозу, артриту, травм чи інших захворювань, що призводять до руйнування суглобових поверхонь та сильного болю.
#коліно
#стегно
#плече
#кисть
Артроскопія колінного суглоба
Артроскопія колінного суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень. 
#коліно
Ендопротезування плечового суглоба
Операція заміни плечового суглоба виконується для полегшення болю та інших симптомів, які виникають внаслідок ураження плечового суглоба. Операція включає в себе видалення уражених ділянок кістки та їх заміну частинами — спеціальними імплантами з металу чи пластику.
#плече
Артроскопія гомілковостопного суглоба
Артроскопія гомілковостопного суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень. 
No items found.
Халюс-вальгус
Халюс вальгус або вальгусна деформація великого пальця стопи — це патологічний стан, при якому великий палець зміщується в бік і виглядає як великий "випуклий" виріст. Це стан, який може суттєво обмежити рух та викликати біль під час ходьби.
#стопа
Розрив передньої хрестоподібної звʼязки коліна (ПХЗ)
Зв’язки — це міцні волокна, які зʼєднують кістки між собою. Передня хрестоподібна звʼязка — одна з двох зв’язок, які перетинаються в центрі коліна і з’єднують стегнову кістку з великогомілковою. Передня хрестоподібна звʼязка є головним стабілізатором колінного суглоба. Травмування, що призводять її розрив провокують подальшу нестабільність коліна.
#коліно
Високоінтенсивна лазеротерапія
Високоінтенсивна лазеротерапія — це потужний метод подолання болю. Через природний процес передачі енергії (біостимуляція та фотомеханічний ефект), лазер прискорює процеси загоєння та регенерації. Технологія високоінтенсивного лазеру базується на принципі лазерної терапії низького рівня.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Ендопротезування кульшового суглоба
Ендопротезування кульшового суглоба, яке також називають тотальним ендопротезуванням, може бути варіантом, якщо біль у кульшовому суглобі заважає повсякденній діяльності. Виконують таку операцію у випадку, якщо нехірургічні методи лікування не допомогли або вже не є ефективними.
#стегно
Суперіндуктивна магнітотерапія
Суперіндуктивна магнітотерапія (ще називають Високоінтенсивна магнітотерапія) — сучасний, ефективний та безпечний метод лікування болю без прямого втручання в організм людини. Це можливо за рахунок впливу на нервово-мʼязову тканину магнітного поля, що створює спеціальний суперіндуктивний апарат. Вже після першої процедури відчувається помітне зменшення болю.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Плазмотерапія PRP
Плазмотерапія (PRP-терапія) використовується для лікування травм і захворювань опорно-рухового апарату, прискорення відновних процесів, а також для досягнення протизапального і знеболювального ефекту в комплексі з іншими методами лікування.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Lipogems
Lipogems — процедура пришвидшення загоєння та відновлення травмованих або оперованих тканин суглобів, кісток, хрящів та мʼязів. А також ефективний метод лікування болю. 
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
BMAC
Наш організм має здатність відновлюватись самостійно, проте відновних клітин організму часто недостатньо для повноцінного відновлення. Регенеративна терапія BMAC — процедура, що запускає природні регенеративні механізми організму.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Кальцифікуючий тендиніт
Кальцифікуючий тендиніт плеча – це одна із частих причин болю у плечовому суглобі. Цей стан спричинений утворенням депозиту кальцію у одному із сухожиль ротаторної манжети плеча. Утворення кальцифікату спричиняє підвищення тиску у сухожиллі та його хімічне подразнення, що веде до розвитку вираженого болю.
#плече
Артроскопія плечового суглоба
Артроскопія плечового суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень. 
#плече
Коригуюча остеотомія коліна
Коригуюча остеотомія — ефективний метод лікування, що відновлює функцію суглоба і покращує якість життя. Процедуру рекомендують при ушкодженнях та больових відчуттях у колінному суглобі, що можуть супроводжуватись обмеженнями руху.
#коліно
Пластика передньої хрестоподібної зв’язки
Це операція, спрямована на заміну розірваної передньої хрестоподібної зв’язки (ПХЗ), яка є однією із головних структур колінного суглоба. Ушкодження ПХЗ, в основному, відбуваються під час занять спортом з різкими зупинками і змінами напрямку руху – наприклад, футбол, баскетбол, гірськолижний спорт, гімнастика.
#коліно

Тарас Машталер

Лікар ортопед-травматолог, хірург

Освіта:

Львівський державний медичний інститут за спеціальністю “Лікувальна справа”

Професійний досвід:

у 1987 р. закінчив Львівський державний медичний інститут за спеціальністю “Лікувальна справа”

1987-1988 рр. – проходив інтернатуру за спеціальністю “хірургія” на базі хірургічного відділення Волинської обласної лікарні м. Луцьк

1991-1993 рр. – проходив клінічну ординатуру за спеціальністю “травматологія-ортопедія”

з 1995 р. – лікар ортопед-травматолог 1-го травматологічного відділення КНП КЛШМД м. Львів

2000-2007 рр. – головний спеціаліст з травматології-ортопедії управління охорони здоров’я Львівської міської ради

2003-2019 рр. – завідувач 1-го травматологічного відділення КНП КЛШМД м. Львів

з 2021 р. – ортопед-травматолог центру прогресивної хірургії, ортопедії та реабілітації «Mashtaler ortho&trauma»

Стаж роботи – 34 роки

Виконав більше 6 тисяч операцій

Щоб бути здоровим, потрібні власні зусилля, постійні й значні. Замінити їх не можна нічим.

Стажування:

Запоріжжя, Україна, 1993 р. – “мануальна рефлексотерапія вертеброгенної патології”

Харків, Україна, 2000 р. – “діагностика і лікування захворювань хребта з основами мануальної терапії”

Київ, Україна, 2005 р. – “курси стажування та інформації з захворювань та ендопротезування суглобів у дорослих”

Жешув, Польща, 2006 р. – “лікування захворювань хребта”

Августов, Польща, 2007 р. – комплексний курс з остеосинтезу системами СНМ

Варшава, Польща, 2003 р., 2009 р., 2012 р., 2015 р. – стажування на робочому місці в ортопедичній клініці м. Отвоцьк за тематиками: оперативні втручання при переломах та захворюваннях тазу, верхньої та нижньої кінцівок; ендопротезування кульшового, колінного, плечового, ліктьового суглобів

Прага, Чеська республіка, 2015 р. – 16-тий конгрес Європейської федерації національних асоціацій ортопедії та травматології (EFORT)

Грац, Австрія, 2017 р. – AO Trauma course “хірургічні доступи та остеосинтез з анатомічними особливостями”

Варшава, Польща, 2018 р. – міжнародні навчання з питань остеосинтезу

Афіни, Греція, 2019 р. – курс хірургії плечового суглоба

Варшава, Польща , 2019 р. – міжнародний суглобовозберігаючий конгрес

Київ, Україна, 2020 р. – Швецько-Українська науково-практична конференція “Інноваційні, зберігаючи кісткову тканину, доступи в тотальному ендопротезуванні кульшового суглоба”

Членство в організаціях та асоціаціях:

член ВГО “Асоціація травматології та остеосинтезу “

Член АО Trauma

Онлайн запис

Обов’язкове поле*

Дякуємо!

Наші адміністратори зв’яжуться з вами найближчим часом
Упс..щось не так. Спробуйте перезавантажити сторінку 
та повторити ще раз!
Онлайн запис