Повний спектр ортопедичних послуг від діагностики до реабілітації. Надаємо допомогу при пошкодженнях і захворюваннях суглобів, а також при спортивних травмах.
Це важливе досягнення, адже подібна операції проводилася лише увосьме в Україні.
No items found.
Артроскопія
Артроскопія є передовою мінімально інвазивною хірургічною технікою, яка дозволяє лікарям оглядати, діагностувати та лікувати проблеми внутрішньої частини суглоба.
#коліно
Артроскопія колінного суглоба
Артроскопія колінного суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень.
#коліно
Ендопротезування плечового суглоба
Операція заміни плечового суглоба виконується для полегшення болю та інших симптомів, які виникають внаслідок ураження плечового суглоба. Операція включає в себе видалення уражених ділянок кістки та їх заміну частинами — спеціальними імплантами з металу чи пластику.
#плече
Артроскопія гомілковостопного суглоба
Артроскопія гомілковостопного суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень.
No items found.
Халюс-вальгус
Халюс вальгус або вальгусна деформація великого пальця стопи — це патологічний стан, при якому великий палець зміщується в бік і виглядає як великий "випуклий" виріст. Це стан, який може суттєво обмежити рух та викликати біль під час ходьби.
Зв’язки — це міцні волокна, які зʼєднують кістки між собою. Передня хрестоподібна звʼязка — одна з двох зв’язок, які перетинаються в центрі коліна і з’єднують стегнову кістку з великогомілковою. Передня хрестоподібна звʼязка є головним стабілізатором колінного суглоба. Травмування, що призводять її розрив провокують подальшу нестабільність коліна.
#коліно
Високоінтенсивна лазеротерапія
Високоінтенсивна лазеротерапія — це потужний метод подолання болю. Через природний процес передачі енергії (біостимуляція та фотомеханічний ефект), лазер прискорює процеси загоєння та регенерації. Технологія високоінтенсивного лазеру базується на принципі лазерної терапії низького рівня.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Ендопротезування кульшового суглоба
Ендопротезування кульшового суглоба, яке також називають тотальним ендопротезуванням, може бути варіантом, якщо біль у кульшовому суглобі заважає повсякденній діяльності. Виконують таку операцію у випадку, якщо нехірургічні методи лікування не допомогли або вже не є ефективними.
#стегно
Суперіндуктивна магнітотерапія
Суперіндуктивна магнітотерапія (ще називають Високоінтенсивна магнітотерапія) — сучасний, ефективний та безпечний метод лікування болю без прямого втручання в організм людини. Це можливо за рахунок впливу на нервово-мʼязову тканину магнітного поля, що створює спеціальний суперіндуктивний апарат. Вже після першої процедури відчувається помітне зменшення болю.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Плазмотерапія PRP
Плазмотерапія (PRP-терапія) використовується для лікування травм і захворювань опорно-рухового апарату, прискорення відновних процесів, а також для досягнення протизапального і знеболювального ефекту в комплексі з іншими методами лікування.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
BMAC
Наш організм має здатність відновлюватись самостійно, проте відновних клітин організму часто недостатньо для повноцінного відновлення. Регенеративна терапія BMAC — процедура, що запускає природні регенеративні механізми організму.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Кальцифікуючий тендиніт
Кальцифікуючий тендиніт плеча – це одна із частих причин болю у плечовому суглобі. Цей стан спричинений утворенням депозиту кальцію у одному із сухожиль ротаторної манжети плеча. Утворення кальцифікату спричиняє підвищення тиску у сухожиллі та його хімічне подразнення, що веде до розвитку вираженого болю.
#плече
Артроскопія плечового суглоба
Артроскопія плечового суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень.
#плече
Коригуюча остеотомія коліна
Коригуюча остеотомія — ефективний метод лікування, що відновлює функцію суглоба і покращує якість життя. Процедуру рекомендують при ушкодженнях та больових відчуттях у колінному суглобі, що можуть супроводжуватись обмеженнями руху.
#коліно
Пластика передньої хрестоподібної зв’язки
Це операція, спрямована на заміну розірваної передньої хрестоподібної зв’язки (ПХЗ), яка є однією із головних структур колінного суглоба. Ушкодження ПХЗ, в основному, відбуваються під час занять спортом з різкими зупинками і змінами напрямку руху – наприклад, футбол, баскетбол, гірськолижний спорт, гімнастика.
Пластика ПХЗ — операція на передню хрестоподібну зв’язку
#метод
Передня хрестоподібна зв’язка (ПХЗ) — це одна з чотирьох зв’язок колінного суглоба, яка з’єднує стегнову та великогомілкову кістки. Вона піддається високим навантаженням під час занять спортом. Її травми часто виникають через різкі прискорення та зупинки, наприклад, у футболі, баскетболі, гімнастиці чи лижному спорті. Вони призводять до нестабільності суглоба, болю та обмеження рухливості.
Хірургічне лікування розриву передньої хрестоподібної зв'язки
Спеціалісти центру Mashtaler Ortho&Trauma використовують сучасну артроскопічну методику лікування розриву передньої хрестоподібної зв’язки. Вона передбачає введення артроскопа та інших хірургічних інструментів через невеликі проколи. Під час операції ушкоджена ділянка зв’язки видаляється та замінюється трансплантатом — сухожиллям зі стегна чи гомілки. Це дозволяє повністю чи частково відновити функції колінного суглоба та повернути рухливість.
Лікар-ортопед-хірург готує зв'язку до операції
Артроскопічна пластика має численні переваги у порівнянні з традиційними методиками хірургічного втручання:
висока ефективність — процедура сприяє відновленню стабільності у важких випадках, коли консервативне лікування не дає бажаного результату;
мінімальна травматичність — тканини швидко загоюються, вже за тиждень пацієнт може починати активну реабілітацію та повернення до звичного способу життя;
менший ризик ускладнень — при обмеженні навантаження на колінний суглоб і дотриманні індивідуальних рекомендацій щодо реабілітації ви зможете повністю відновити рухливість та стабільність коліна.
У яких випадках потрібна пластика ПХЗ?
Повний розрив зв’язки. Пластика ПХЗ буде єдиним способом відновити повну стабільність та функціональність суглоба. Це один з найпоширеніших методів лікування травм спортсменів.
Комплексні ушкодження. Процедура показана при складних комбінованих травмах, які охоплюють кілька зв’язок, меніски та суглобовий хрящ.
Хронічна нестабільність колінного суглоба. Хірургічна реконструкція може поєднуватися з консервативним лікуванням.
Ризик вторинних пошкоджень. Оперативне втручання допомагає уникнути травм інших структур колінного суглоба від нестабільності та зменшує ризик розвитку артрозу.
Коли пластика ПХЗ протипоказана?
Важкі системні захворювання. Серцева та легенева недостатність, цукровий діабет у стадії декомпенсації.
Відсутність функціональності суглоба. Протипоказаннями для пластики ПХЗ є виражений артроз і деформації суглоба.
Гострі інфекційні захворювання. Системні інфекції чи локальні ураження в місцях проведення операції.
Порушення згортання крові. Захворювання кровотворної системи організму, спадкова гемофілія чи приймання антикоагулянтів.
Похилий вік. Хоча певний вік не є абсолютним протипоказом, після 60–65 років рішення про доцільність проведення операції приймається індивідуально з урахуванням активності пацієнта та потенційних результатів і ризиків.
Як та скільки часу проводиться пластика ПХЗ?
Першим етапом буде попередній огляд і консультація. Лікар визначає стан суглоба чи характер травми, уточнює наявність протипоказань і збирає анамнез. Він розраховує ціну операції на передню хрестоподібну зв’язку та після узгодження з пацієнтом призначає дату проведення процедури. У нашій клініці артроскопія проводиться під регіонарною анестезією та седацією — пацієнт знаходиться у неглибокому сні. Така методика забезпечує високий рівень комфорту та мінімізує ризики ускладнень.
Лікування проводиться за наступною схемою:
Доступ до суглоба. У ділянці колінного суглоба робиться 3-4 проколи для введення артроскопа з камерою та необхідних хірургічних інструментів.
Артроскопія суглоба. Проводиться фінальна діагностика пошкоджень у колінному суглобі та підтвердження розриву зв'язки. На цьому етапі проводиться лікування супутніх пошкоджень менісків та суглобового хряща, видаляються залишки розірваної зв’язки та готуються тунелі у стегновій і великогомілковій кістках для фіксації трансплантата.
Забір трансплантата. Використовуючи сучасні інструменти для малоінвазивних операцій, лікар бере частину сухожилля з іншої частини кінцівки для заміщення пошкодженої зв’язки.
Фіксація трансплантата. Пересаджене сухожилля вставляється у тунелі та фіксується спеціальними імплантами. Воно служить основою для проростання нової тканини зв’язки.
Завершення. Лікар перевіряє рухливість і стабільність суглоба. При успішному відновленні функцій він дістає інструменти, промиває суглоб, а потім накладає шви та стерильні пов’язки.
Загальна тривалість операції — від 1 до 2 годин залежно від об’ємів хірургічного втручання. Після завершення процедури вам необхідно буде провести одну ніч у стаціонарі під наглядом спеціалістів. Тут ви потренуєтесь ходити з милицями, а також користуватися ортезом і тутором.
Які є ризики при операції на передній хрестоподібній зв'язці?
Сучасний підхід до оперативної ортопедії та травматології мінімізує ризики ускладнень і забезпечує швидку реабілітацію. Але при порушенні рекомендацій лікаря можливі наступні ускладнення:
повторні розриви після повернення у спорт;
погане загоєння трансплантата;
посилення болю, збереження обмеження рухливості.
Тому спеціалісти нашого медичного центру підбирають оптимальні методи лікування та рекомендації з реабілітації для кожного пацієнта, мінімізуючи ризики погіршення стану.
Ефективність артроскопічної пластики ПХЗ
Звертаючись по пластику ПХЗ у Львові в нашу клініку, ви можете розраховувати на такі результати:
високий відсоток успішних операцій — у 97% випадків вдається досягти повного відновлення колінного суглоба;
повернення до активного способу життя — більшість пацієнтів починають знову займатися спортом через 6–12 місяців після проведення операції;
тривалий результат — пластика та фізична терапія при розриві передньої чи задньої хрестоподібної зв’язки забезпечують суттєве зменшення інтенсивності болю та покращення якості життя у довгостроковій перспективі.
Переваги центру Mashtaler Ortho&Trauma
Команда професіоналів. Понад 27 років стажу, міжнародна медична кваліфікація понад 20 країн. Ми гарантуємо високу ефективність і максимальний рівень безпеки при проведенні операцій та будь-якого лікування.
Сучасні малоінвазивні методики. Артроскопічна техніка зменшує рівень травматичності, прискорює реабілітацію та знижує ціну пластики ПХЗ.
Комплексний підхід. Надаємо широкий спектр послуг у сфері ортопедії та травматології. Ви можете звертатися до нас з будь-якими травмами та патологіями опорно-рухового апарату.
Увага до пацієнтів. Дбаємо про комфорт, безпеку та високу якість обслуговування. Робимо все можливе, щоб кожен візит до нашого центру був приємним.
Дізнайтеся більше про пластику передньої хрестоподібної зв’язки та отримайте персоналізований план лікування у центрі Mashtaler Ortho&Trauma — запишіться на консультацію вже сьогодні.
Ціна операції на хрестоподібну зв'язку в нашій клініці
Вартість втручання або операції залежить від певних факторів — у тому числі характеру супутніх пошкоджень менісків чи хряща, рівня нестабільності суглоба тощо. Щоб уточнити ціну пластики передньої хрестоподібної зв’язки у Львові в клініці, вам необхідно записатися до нашого медичного центру на консультацію та діагностику.