Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Script
Знайдено:  
This is some text inside of a div block.
 статті
Лікувальний масаж
Лікувальний масаж - ефективна мануальна процедура, яка має на меті оздоровлення організму, профілактику та терапію низки захворювань. Цей вид масажу використовують у період реабілітації після хірургічного втручання, отриманих травм.
#стопа
#спина
#плече
#лікоть
#коліно
Реабілітація
Центр прогресивної хірургії, ортопедії та реабілітації Mashtaler Ortho&Trauma використовує інноваційні підходи не лише у діагностиці та лікуванні, але і у реабілітації пацієнтів після травм, операцій та хронічних захворювань опорно-рухового апарату.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Інʼєкційні процедури
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Хірургія
Висококваліфіковані хірурги ортопеди-травматологи Центру прогресивної хірургії, ортопедії та реабілітації невпинно розвиваються для того, щоб надані послуги були інноваційними, а саме лікування проводилося з використанням сучасного обладнання.
#стегно
#коліно
#плече
Артроскопія
Артроскопія є передовою мінімально інвазивною хірургічною технікою, яка дозволяє лікарям оглядати, діагностувати та лікувати проблеми внутрішньої частини суглоба.
#коліно
Ендопротезування суглобів
Ендопротезування суглобів стає справжнім порятунком для людей, які страждають від важких форм артрозу, артриту, травм чи інших захворювань, що призводять до руйнування суглобових поверхонь та сильного болю.
#коліно
#стегно
#плече
#кисть
Артроскопія колінного суглоба
Артроскопія колінного суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень. 
#коліно
Ендопротезування плечового суглоба
Операція заміни плечового суглоба виконується для полегшення болю та інших симптомів, які виникають внаслідок ураження плечового суглоба. Операція включає в себе видалення уражених ділянок кістки та їх заміну частинами — спеціальними імплантами з металу чи пластику.
#плече
Артроскопія гомілковостопного суглоба
Артроскопія гомілковостопного суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень. 
No items found.
Халюс-вальгус
Халюс вальгус або вальгусна деформація великого пальця стопи — це патологічний стан, при якому великий палець зміщується в бік і виглядає як великий "випуклий" виріст. Це стан, який може суттєво обмежити рух та викликати біль під час ходьби.
#стопа
Розрив передньої хрестоподібної звʼязки коліна (ПХЗ)
Зв’язки — це міцні волокна, які зʼєднують кістки між собою. Передня хрестоподібна звʼязка — одна з двох зв’язок, які перетинаються в центрі коліна і з’єднують стегнову кістку з великогомілковою. Передня хрестоподібна звʼязка є головним стабілізатором колінного суглоба. Травмування, що призводять її розрив провокують подальшу нестабільність коліна.
#коліно
Високоінтенсивна лазеротерапія
Високоінтенсивна лазеротерапія — це потужний метод подолання болю. Через природний процес передачі енергії (біостимуляція та фотомеханічний ефект), лазер прискорює процеси загоєння та регенерації. Технологія високоінтенсивного лазеру базується на принципі лазерної терапії низького рівня.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Ендопротезування кульшового суглоба
Ендопротезування кульшового суглоба, яке також називають тотальним ендопротезуванням, може бути варіантом, якщо біль у кульшовому суглобі заважає повсякденній діяльності. Виконують таку операцію у випадку, якщо нехірургічні методи лікування не допомогли або вже не є ефективними.
#стегно
Суперіндуктивна магнітотерапія
Суперіндуктивна магнітотерапія (ще називають Високоінтенсивна магнітотерапія) — сучасний, ефективний та безпечний метод лікування болю без прямого втручання в організм людини. Це можливо за рахунок впливу на нервово-мʼязову тканину магнітного поля, що створює спеціальний суперіндуктивний апарат. Вже після першої процедури відчувається помітне зменшення болю.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Плазмотерапія PRP
Плазмотерапія (PRP-терапія) використовується для лікування травм і захворювань опорно-рухового апарату, прискорення відновних процесів, а також для досягнення протизапального і знеболювального ефекту в комплексі з іншими методами лікування.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Lipogems
Lipogems — процедура пришвидшення загоєння та відновлення травмованих або оперованих тканин суглобів, кісток, хрящів та мʼязів. А також ефективний метод лікування болю. 
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
BMAC
Наш організм має здатність відновлюватись самостійно, проте відновних клітин організму часто недостатньо для повноцінного відновлення. Регенеративна терапія BMAC — процедура, що запускає природні регенеративні механізми організму.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Кальцифікуючий тендиніт
Кальцифікуючий тендиніт плеча – це одна із частих причин болю у плечовому суглобі. Цей стан спричинений утворенням депозиту кальцію у одному із сухожиль ротаторної манжети плеча. Утворення кальцифікату спричиняє підвищення тиску у сухожиллі та його хімічне подразнення, що веде до розвитку вираженого болю.
#плече
Артроскопія плечового суглоба
Артроскопія плечового суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень. 
#плече
Коригуюча остеотомія коліна
Коригуюча остеотомія — ефективний метод лікування, що відновлює функцію суглоба і покращує якість життя. Процедуру рекомендують при ушкодженнях та больових відчуттях у колінному суглобі, що можуть супроводжуватись обмеженнями руху.
#коліно
Пластика передньої хрестоподібної зв’язки
Це операція, спрямована на заміну розірваної передньої хрестоподібної зв’язки (ПХЗ), яка є однією із головних структур колінного суглоба. Ушкодження ПХЗ, в основному, відбуваються під час занять спортом з різкими зупинками і змінами напрямку руху – наприклад, футбол, баскетбол, гірськолижний спорт, гімнастика.
#коліно

Василь Мелень

Лікар ортопед-травматолог, хірург

Освіта:

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького за спеціальністю “Лікувальна справа”

Професійний досвід:

в 2016 році закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького за спеціальністю “Лікувальна справа”

2016-2018 рр. проходив інтернатуру на базі КНП КЛШМД за спеціальністю “лікар ортопед-травматолог”

з 2018 р. – лікар ортопед-травматолог медичного центру “Естель”

з 2021 р. – лікар ортопед-травматолог центру прогресивної хірургії, ортопедії та реабілітації “Mashtaler Ortho&Trauma"

Стаж роботи – 7 років

Робочі дні: 
Понеділок / Вівторок / Середа / Четвер / П'ятниця / Субота

Здоров'я рухає світ – рухаймо його разом!

Напрямки роботи:

Артроскопія колінного, плечового суглобів при травмах і захворюваннях

Сучасне лікування артрозу

Клітинно-відновна терапія в ортопедії та травматології ( PRP терапія, використання концентрату кісткового мозку BMAC , система лікування артрозу Lipogems )

Спортивна медицина та травматологія


Стажування:

Краків, Польща, 2016 р. – стажування на базі клінік JAGIELLONIAN UNIVERSITY за спеціальністю ,,Хірургія”

Люксембург, Німеччина, 2019-2020 рр. – міжнародний навчальний курс по артроскопічній та спортивній хірургії плечового суглоба від European Shoulder Association

Цюрих, Швейцарія, 2020 р. – міджнародний курс від асоціації FIFA по спортивній травматології та ортопедії

Мюнхен, Німеччина, 2020 р. – міжнародний курс по ортопедичній та травматологічній хірургії

Київ, Україна, 2020 р. – швецько-українське науково-практичне навчання по новітніх кістково-зберігаючих доступах при ендопротезуванні кульшового суглоба

Одеса, Україна, 2020 р. – навчально-практичний курс по плазмотерапії в ортопедії, травматології та подології

Цюрих, Швейцарія, 2020 р. – Міжнародний навчально-практичний  курс по cтандартизації PRP (плазмотерапії) при скелетно-м’язових захворюваннях’ під патронажем Regen Lab Biobridge Foundation

Рурмонд, Нідерланди, 2020-2021 рр. – міжнародний навчально-практичний курс по ультразвуковій діагностиці скелетно-м’язової системи від SonoSkills

Люксембург, Німеччина, 2020-2021 рр. – міжнародний навчальний курс по артроскопічній та спортивній хірургії колінного суглоба від European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery & Arthroscopy

Данвіль, США, 2020-2021 рр. – міжнародний навчальний курс по артроскопічній хірургії  колінного суглоба та спортивній хірургії від  International Society of Arthroscopy, Knee Surgery and Orthopaedic Sports Medicine

Гіза, Єгипет, 2020-2021 рр. – міжнародний навчальний курс по артроскопічній хірургії плечового  суглоба від  Egyptian Shoulder Surgery Association та European Shoulder Association

Відень, Австрія, 2021 р. – міжнародний навчальний курс сучасним способам лікування остеоартрозу суглобів від Society of Arthroscopy and Joint Surgery

Берлін, Німеччина, 2021 р. – міжнародний науково-практичний курс по артроскопічній хірургії плечового суглоба під патронажем European Shoulder Associates та International Society of Arthroscopy, Knee Surgery and Orthopaedic Sports Medicine

Брюсель, Бельгія, 2021 р. – міжнародне навчання по спортивній хірургії та ортопедії від International Society of Orthopaedic Surgery and Traumatology

Париж, Франція, 2021 р. – міжнародний науково-практичний курс по артроскопічній хірургії плечового суглоба під патронажем European Shoulder Associates та American Academy of Orthopaedic Surgeons

Кіркленд, США, 2021 р. – міжнародний науково-практичний курс по клітинно-відновній терапії в спортивній медицині та ортопедії від The Orthobiologic Institute

Варшава, Польща, 2021 р. – міжнародний науково-практичний курс по суглобовозберігаючих операціях колінного суглоба від Arthrex.

Членство в організаціях та асоціаціях:

2020-2021 рр. – European Shoulder Association  (ESSKA-ESA)

2020-2021 рр. – Egyptian Shoulder Surgery Association (EGSSA)

2020-2021 рр. – International Society of Arthroscopy, Knee Surgery and Orthopedic Sports Medicine (ISAKOS)

2021 р. – International Society of Orthopaedic Surgery and Traumatology

Онлайн запис

Обов’язкове поле*

Дякуємо!

Наші адміністратори зв’яжуться з вами найближчим часом
Упс..щось не так. Спробуйте перезавантажити сторінку 
та повторити ще раз!
Онлайн запис