Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Script
Знайдено:  
This is some text inside of a div block.
 статті
Лікувальний масаж
Лікувальний масаж - ефективна мануальна процедура, яка має на меті оздоровлення організму, профілактику та терапію низки захворювань. Цей вид масажу використовують у період реабілітації після хірургічного втручання, отриманих травм.
#стопа
#спина
#плече
#лікоть
#коліно
Реабілітація
Центр прогресивної хірургії, ортопедії та реабілітації Mashtaler Ortho&Trauma використовує інноваційні підходи не лише у діагностиці та лікуванні, але і у реабілітації пацієнтів після травм, операцій та хронічних захворювань опорно-рухового апарату.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Інʼєкційні процедури
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Хірургія
Висококваліфіковані хірурги ортопеди-травматологи Центру прогресивної хірургії, ортопедії та реабілітації невпинно розвиваються для того, щоб надані послуги були інноваційними, а саме лікування проводилося з використанням сучасного обладнання.
#стегно
#коліно
#плече
Артроскопія
Артроскопія є передовою мінімально інвазивною хірургічною технікою, яка дозволяє лікарям оглядати, діагностувати та лікувати проблеми внутрішньої частини суглоба.
#коліно
Ендопротезування суглобів
Ендопротезування суглобів стає справжнім порятунком для людей, які страждають від важких форм артрозу, артриту, травм чи інших захворювань, що призводять до руйнування суглобових поверхонь та сильного болю.
#коліно
#стегно
#плече
#кисть
Артроскопія колінного суглоба
Артроскопія колінного суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень. 
#коліно
Ендопротезування плечового суглоба
Операція заміни плечового суглоба виконується для полегшення болю та інших симптомів, які виникають внаслідок ураження плечового суглоба. Операція включає в себе видалення уражених ділянок кістки та їх заміну частинами — спеціальними імплантами з металу чи пластику.
#плече
Артроскопія гомілковостопного суглоба
Артроскопія гомілковостопного суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень. 
No items found.
Халюс-вальгус
Халюс вальгус або вальгусна деформація великого пальця стопи — це патологічний стан, при якому великий палець зміщується в бік і виглядає як великий "випуклий" виріст. Це стан, який може суттєво обмежити рух та викликати біль під час ходьби.
#стопа
Розрив передньої хрестоподібної звʼязки коліна (ПХЗ)
Зв’язки — це міцні волокна, які зʼєднують кістки між собою. Передня хрестоподібна звʼязка — одна з двох зв’язок, які перетинаються в центрі коліна і з’єднують стегнову кістку з великогомілковою. Передня хрестоподібна звʼязка є головним стабілізатором колінного суглоба. Травмування, що призводять її розрив провокують подальшу нестабільність коліна.
#коліно
Високоінтенсивна лазеротерапія
Високоінтенсивна лазеротерапія — це потужний метод подолання болю. Через природний процес передачі енергії (біостимуляція та фотомеханічний ефект), лазер прискорює процеси загоєння та регенерації. Технологія високоінтенсивного лазеру базується на принципі лазерної терапії низького рівня.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Ендопротезування кульшового суглоба
Ендопротезування кульшового суглоба, яке також називають тотальним ендопротезуванням, може бути варіантом, якщо біль у кульшовому суглобі заважає повсякденній діяльності. Виконують таку операцію у випадку, якщо нехірургічні методи лікування не допомогли або вже не є ефективними.
#стегно
Суперіндуктивна магнітотерапія
Суперіндуктивна магнітотерапія (ще називають Високоінтенсивна магнітотерапія) — сучасний, ефективний та безпечний метод лікування болю без прямого втручання в організм людини. Це можливо за рахунок впливу на нервово-мʼязову тканину магнітного поля, що створює спеціальний суперіндуктивний апарат. Вже після першої процедури відчувається помітне зменшення болю.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Плазмотерапія PRP
Плазмотерапія (PRP-терапія) використовується для лікування травм і захворювань опорно-рухового апарату, прискорення відновних процесів, а також для досягнення протизапального і знеболювального ефекту в комплексі з іншими методами лікування.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Lipogems
Lipogems — процедура пришвидшення загоєння та відновлення травмованих або оперованих тканин суглобів, кісток, хрящів та мʼязів. А також ефективний метод лікування болю. 
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
BMAC
Наш організм має здатність відновлюватись самостійно, проте відновних клітин організму часто недостатньо для повноцінного відновлення. Регенеративна терапія BMAC — процедура, що запускає природні регенеративні механізми організму.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Кальцифікуючий тендиніт
Кальцифікуючий тендиніт плеча – це одна із частих причин болю у плечовому суглобі. Цей стан спричинений утворенням депозиту кальцію у одному із сухожиль ротаторної манжети плеча. Утворення кальцифікату спричиняє підвищення тиску у сухожиллі та його хімічне подразнення, що веде до розвитку вираженого болю.
#плече
Артроскопія плечового суглоба
Артроскопія плечового суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень. 
#плече
Коригуюча остеотомія коліна
Коригуюча остеотомія — ефективний метод лікування, що відновлює функцію суглоба і покращує якість життя. Процедуру рекомендують при ушкодженнях та больових відчуттях у колінному суглобі, що можуть супроводжуватись обмеженнями руху.
#коліно
Пластика передньої хрестоподібної зв’язки
Це операція, спрямована на заміну розірваної передньої хрестоподібної зв’язки (ПХЗ), яка є однією із головних структур колінного суглоба. Ушкодження ПХЗ, в основному, відбуваються під час занять спортом з різкими зупинками і змінами напрямку руху – наприклад, футбол, баскетбол, гірськолижний спорт, гімнастика.
#коліно

Пластика передньої хрестоподібної зв’язки

#метод

Це операція, спрямована на заміну розірваної передньої хрестоподібної зв’язки (ПХЗ), яка є однією із головних структур колінного суглоба. Ушкодження ПХЗ, в основному, відбуваються під час занять спортом з різкими зупинками і змінами напрямку руху – наприклад, футбол, баскетбол, гірськолижний спорт, гімнастика.

Під час пластики ПХЗ, розірвана зв’язка частково або повністю видаляється і замінюється частиною сухожилля з іншої частини коліна. Операція виконується артроскопічно, через маленькі розрізи в ділянці коліна.

Для чого робити операцію

Ушкодження ПХЗ

Зв’язки – це міцні волокна, які зв’язують кістки між собою. ПХЗ – одна з двох зв’язок, які перетинаються в центрі коліна і з’єднують стегнову кістку з великогомілковою. ПХЗ є головним стабілізатором колінного суглоба. Її розрив призводить до нестабільності коліна.

Більшість пошкоджень ПХЗ відбуваються під час спорту та фітнесу, де є серйозні навантаження на колінний суглоб.

Пластика ПХЗ рекомендована, якщо:

Нестабільність колінного суглоба значно збільшує навантаження на хрящ, що покриває поверхні стегнової та великогомілкової кісток у суглобі. Це підвищене навантаження призводить до швидкого розвитку остеоартрозу колінного суглоба протягом 5-10 років. Також, нестабільність коліна значно збільшує ризик ушкоджень інших структур коліна (менісків, суглобового хряща) при звичайних навантаженнях.

Ризики

Пластика ПХЗ – хірургічна процедура. І, відповідно, має потенційні загальнохірургічні ризики – інфекція, кровотеча. Інші ризики включають:

Що можна очікувати

При пластиці ПХЗ ми застосовуємо регіонарну анестезію та седацію. Це означає, що буде знечулена тільки оперована кінцівка. Під час операції Ви будете дрімати. Даний вид анестезії вважається найсучаснішим та найбезпечнішим для пацієнта. Пластика ПХЗ проводиться через маленькі розрізи – для введення камери (артроскопа), а також спеціальних інструментів у колінний суглоб.

Під час процедури

Ушкоджена зв’язка частково або повністю видаляється і замінюється частиною іншого сухожилля. Цю замісну тканину називають трансплантатом і беруть з іншої частини колінного суглоба.

Встановлюються тунелі у стегновій та великогомілковій кістках для правильного положення трансплантату, який надалі фіксується гвинтами або іншими пристроями. Трансплантат буде служити основою для проростання нової тканини зв’язки.

Після процедури

Після анестезії потрібно 1-2 дні перебувати у стаціонарі. Перед поверненням додому, Ви потренуєтесь ходити з милицями і Вам одягнуть ортез або тутор на колінний суглоб для захисту трансплантату.

Вам будуть надані рекомендації для післяопераційного періоду. Загалом, важливо тримати кінцівку у піднятому положенні, прикладати лід до коліна і відпочивати наскільки можливо.

Потрібно виконувати поради лікаря, скільки використовувати милиці і коли безпечно навантажувати коліно. Ви також отримаєте інформацію, коли можна приймати душ і ванну, коли необхідно змінити пов’язку та ін.

Прогресивна фізіотерапія після пластики ПХЗ допомагає укріпити м’язи біля коліна і відновити рухи. Реабілітолог навчить Вас робити вправи, які Ви будете робити під наглядом або вдома. Дотримання плану реабілітації важливе для нормального загоєння трансплантату і досягнення найкращих результатів.

Результати

Успішна пластика ПХЗ в парі з правильною реабілітацією дозволяє відновити стабільність та функцію колінного суглоба. У перші тижні після операції, потрібно постаратись відновити об’єм рухів до рівня здорового коліна. Ходьба без милиць можлива з 3-4 тижня після операції. Плавання та велотренажер починається з 6 тижня. Загалом, повне відновлення займає 8-12 місяців.

Пластика ПХЗ

Це операція, спрямована на заміну розірваної передньої хрестоподібної зв’язки (ПХЗ), яка є однією із головних структур колінного суглоба. Ушкодження ПХЗ, в основному, відбуваються під час занять спортом з різкими зупинками і змінами напрямку руху – наприклад, футбол, баскетбол, гірськолижний спорт, гімнастика.

Під час пластики ПХЗ, розірвана зв’язка частково або повністю видаляється і замінюється частиною сухожилля з іншої частини коліна. Операція виконується артроскопічно, через маленькі розрізи в ділянці коліна.

Для чого робити операцію

Ушкодження ПХЗ

Зв’язки – це міцні волокна, які зв’язують кістки між собою. ПХЗ – одна з двох зв’язок, які перетинаються в центрі коліна і з’єднують стегнову кістку з великогомілковою. ПХЗ є головним стабілізатором колінного суглоба. Її розрив призводить до нестабільності коліна.

Більшість пошкоджень ПХЗ відбуваються під час спорту та фітнесу, де є серйозні навантаження на колінний суглоб.

Пластика ПХЗ рекомендована, якщо:

Нестабільність колінного суглобу значно збільшує навантаження на хрящ, що покриває поверхні стегнової та великогомілкової кісток у суглобі. Це підвищене навантаження призводить до швидкого розвитку остеоартрозу колінного суглоба на протязі 5-10 років. Також, нестабільність коліна значно збільшує ризик ушкоджень інших структур коліна (менісків, суглобового хряща) при звичайних навантаженнях.

Ризики

Пластика ПХЗ – хірургічна процедура. І, відповідно, має потенційні загальнохірургічні ризики – інфекція, кровотеча. Інші ризики включають:

Що можна очікувати

При пластиці ПХЗ ми застосовуємо регіонарну анестезію та седацію. Це означає, що буде знечулена тільки оперована кінцівка. Під час операції Ви будете дрімати. Даний вид анестезії вважається найсучаснішим та найбезпечнішим для пацієнта. Пластика ПХЗ проводиться через маленькі розрізи – для введення камери (артроскопа), а також спеціальних інструментів у колінний суглоб.

Під час процедури

Ушкоджена зв’язка частково або повністю видаляється і замінюється частиною іншого сухожилля. Цю замісну тканину називають трансплантатом і беруть з іншої частини колінного суглоба.

Встановлюються тунелі у стегновій та великогомілковій кістках для правильного положення трансплантату, який надалі фіксується гвинтами або іншими пристроями. Трансплантат буде служити основою для проростання нової тканини зв’язки.

Після процедури

Після анестезії потрібно 1-2 дні перебувати у стаціонарі. Перед поверненням додому, Ви потренуєтесь ходити з милицями і Вам одягнуть ортез або тутор на колінний суглоб для захисту трансплантату.

Вам будуть надані рекомендації для післяопераційного періоду. Загалом, важливо тримати кінцівку у піднятому положенні, прикладати лід до коліна і відпочивати наскільки можливо.

Потрібно виконувати поради лікаря, скільки використовувати милиці і коли безпечно навантажувати коліно. Ви також отримаєте інформацію, коли можна приймати душ і ванну, коли необхідно змінити пов’язку та ін.

Прогресивна фізіотерапія після пластики ПХЗ допомагає укріпити м’язи біля коліна і відновити рухи. Реабілітолог навчить Вас робити вправи, які Ви будете робити під наглядом або вдома. Дотримання плану реабілітації важливе для нормального загоєння трансплантату і досягнення найкращих результатів.

Результати

Успішна пластика ПХЗ в парі з правильною реабілітацією дозволяє відновити стабільність та функцію колінного суглоба. У перші тижні після операції, потрібно постаратись відновити об’єм рухів до рівня здорового коліна. Ходьба без милиць можлива з 3-4 тижня після операції. Плавання та велотренажер починається з 6 тижня. Загалом, повне відновлення займає 8-12 місяців.

Методи лікування цього захворювання
No items found.

Експерти в цій сфері

Вся команда

Історії пацієнтів

200+ відгуків
Більше відгуків

Онлайн запис

Обов’язкове поле*

Дякуємо!

Наші адміністратори зв’яжуться з вами найближчим часом
Упс..щось не так. Спробуйте перезавантажити сторінку 
та повторити ще раз!
Онлайн запис