Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Script
Знайдено:  
This is some text inside of a div block.
 статті
Лікувальний масаж
Лікувальний масаж - ефективна мануальна процедура, яка має на меті оздоровлення організму, профілактику та терапію низки захворювань. Цей вид масажу використовують у період реабілітації після хірургічного втручання, отриманих травм.
#стопа
#спина
#плече
#лікоть
#коліно
Реабілітація
Центр прогресивної хірургії, ортопедії та реабілітації Mashtaler Ortho&Trauma використовує інноваційні підходи не лише у діагностиці та лікуванні, але і у реабілітації пацієнтів після травм, операцій та хронічних захворювань опорно-рухового апарату.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Інʼєкційні процедури
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Хірургія
Висококваліфіковані хірурги ортопеди-травматологи Центру прогресивної хірургії, ортопедії та реабілітації невпинно розвиваються для того, щоб надані послуги були інноваційними, а саме лікування проводилося з використанням сучасного обладнання.
#стегно
#коліно
#плече
Артроскопія
Артроскопія є передовою мінімально інвазивною хірургічною технікою, яка дозволяє лікарям оглядати, діагностувати та лікувати проблеми внутрішньої частини суглоба.
#коліно
Ендопротезування суглобів
Ендопротезування суглобів стає справжнім порятунком для людей, які страждають від важких форм артрозу, артриту, травм чи інших захворювань, що призводять до руйнування суглобових поверхонь та сильного болю.
#коліно
#стегно
#плече
#кисть
Артроскопія колінного суглоба
Артроскопія колінного суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень. 
#коліно
Ендопротезування плечового суглоба
Операція заміни плечового суглоба виконується для полегшення болю та інших симптомів, які виникають внаслідок ураження плечового суглоба. Операція включає в себе видалення уражених ділянок кістки та їх заміну частинами — спеціальними імплантами з металу чи пластику.
#плече
Артроскопія гомілковостопного суглоба
Артроскопія гомілковостопного суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень. 
No items found.
Халюс-вальгус
Халюс вальгус або вальгусна деформація великого пальця стопи — це патологічний стан, при якому великий палець зміщується в бік і виглядає як великий "випуклий" виріст. Це стан, який може суттєво обмежити рух та викликати біль під час ходьби.
#стопа
Розрив передньої хрестоподібної звʼязки коліна (ПХЗ)
Зв’язки — це міцні волокна, які зʼєднують кістки між собою. Передня хрестоподібна звʼязка — одна з двох зв’язок, які перетинаються в центрі коліна і з’єднують стегнову кістку з великогомілковою. Передня хрестоподібна звʼязка є головним стабілізатором колінного суглоба. Травмування, що призводять її розрив провокують подальшу нестабільність коліна.
#коліно
Високоінтенсивна лазеротерапія
Високоінтенсивна лазеротерапія — це потужний метод подолання болю. Через природний процес передачі енергії (біостимуляція та фотомеханічний ефект), лазер прискорює процеси загоєння та регенерації. Технологія високоінтенсивного лазеру базується на принципі лазерної терапії низького рівня.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Ендопротезування кульшового суглоба
Ендопротезування кульшового суглоба, яке також називають тотальним ендопротезуванням, може бути варіантом, якщо біль у кульшовому суглобі заважає повсякденній діяльності. Виконують таку операцію у випадку, якщо нехірургічні методи лікування не допомогли або вже не є ефективними.
#стегно
Суперіндуктивна магнітотерапія
Суперіндуктивна магнітотерапія (ще називають Високоінтенсивна магнітотерапія) — сучасний, ефективний та безпечний метод лікування болю без прямого втручання в організм людини. Це можливо за рахунок впливу на нервово-мʼязову тканину магнітного поля, що створює спеціальний суперіндуктивний апарат. Вже після першої процедури відчувається помітне зменшення болю.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Плазмотерапія PRP
Плазмотерапія (PRP-терапія) використовується для лікування травм і захворювань опорно-рухового апарату, прискорення відновних процесів, а також для досягнення протизапального і знеболювального ефекту в комплексі з іншими методами лікування.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Lipogems
Lipogems — процедура пришвидшення загоєння та відновлення травмованих або оперованих тканин суглобів, кісток, хрящів та мʼязів. А також ефективний метод лікування болю. 
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
BMAC
Наш організм має здатність відновлюватись самостійно, проте відновних клітин організму часто недостатньо для повноцінного відновлення. Регенеративна терапія BMAC — процедура, що запускає природні регенеративні механізми організму.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Кальцифікуючий тендиніт
Кальцифікуючий тендиніт плеча – це одна із частих причин болю у плечовому суглобі. Цей стан спричинений утворенням депозиту кальцію у одному із сухожиль ротаторної манжети плеча. Утворення кальцифікату спричиняє підвищення тиску у сухожиллі та його хімічне подразнення, що веде до розвитку вираженого болю.
#плече
Артроскопія плечового суглоба
Артроскопія плечового суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень. 
#плече
Коригуюча остеотомія коліна
Коригуюча остеотомія — ефективний метод лікування, що відновлює функцію суглоба і покращує якість життя. Процедуру рекомендують при ушкодженнях та больових відчуттях у колінному суглобі, що можуть супроводжуватись обмеженнями руху.
#коліно
Пластика передньої хрестоподібної зв’язки
Це операція, спрямована на заміну розірваної передньої хрестоподібної зв’язки (ПХЗ), яка є однією із головних структур колінного суглоба. Ушкодження ПХЗ, в основному, відбуваються під час занять спортом з різкими зупинками і змінами напрямку руху – наприклад, футбол, баскетбол, гірськолижний спорт, гімнастика.
#коліно

Халюс-вальгус

#захворювання

Халюс вальгус або вальгусна деформація великого пальця стопи — це патологічний стан, при якому великий палець зміщується в бік і виглядає як великий "випуклий" виріст. Це стан, який може суттєво обмежити рух та викликати біль під час ходьби.

Які причини виникнення халюс вальгус?

Халюс вальгус може виникнути з ряду причин, таких як:

- генетична схильність;

- несприятливі фактори взуття;

- артрит;

- ревматичні захворювання. 

Жінки частіше стикаються з цією проблемою, що пов'язано з вибором не зовсім зручного взуття та особливостями анатомії стоп.

Які симптоми халюс-вальгус?

Ключові симптоми деформації великого пальця стопи наступні:

 1. Біль та набряк. Поява болю, набряку та почервоніння біля основи великого пальця стопи.
 2. Дискомфорт при носінні взуття. Відчуття болю у цьому місці,, особливо під час тривалої ходьби.
 3. Наявність "шишки" чи "кісточки". Так у народі називають виявлення кістково-хрящових екзофітів у ділянці великого пальця стопи.
 4. Збільшення поперечного розміру стопи. Поступове збільшення ширини передньої частини стопи.
 5. Відхилення великого пальця стопи назовні. Це призводить до асиметричної форми стопи.

Як відбувається діагностика?

Зважаючи на очевидні зовнішні прояви патології, первинна діагностика не ускладнена, але вимагає додаткового уточнення для визначення ступеня деформації, відмінностей від інших ортопедичних захворювань. А також для виявлення супутніх патологічних процесів. 

Для цього використовуються різні методи дослідження:

 1. Рентгенографія. Виконується у двох проекціях і надає можливість візуально оцінити ступінь деформації та стан кісткових і хрящових тканин.

 1. Мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ). Високотехнологічний метод дослідження, який надає візуальне уявлення про найдрібніші зміни в структурі та будові тканин.

 1. УЗД стопи. Ультразвукове дослідження кістково-хрящових та м'яких тканин стопи. Дозволяє виявити патологічні зміни для точної діагностики.

Ці апаратні дослідження призначаються ортопедом в залежності від індивідуальних особливостей та клінічної картини захворювання. Такий комплексний підхід дозволяє точно та ефективно визначити патології та розробити відповідний план лікування.

Як проходить лікування?

Для більшості пацієнтів достатньо консервативного лікування для зняття симптомів. Воно включає:

Якщо консервативне лікування не забирає симптоми або деформація прогресує, тоді варто розглянути хірургічну корекцію. Хоч не задовольняючий візуальний вигляд “кісточки” – можливий показ до операції, основним фактором є посилення клінічної симптоматики, а саме – біль та дискомфорт.

Як відбувається операція халюс-вальгус?

Операція рекомендована, якщо:

 1. Попередні спроби консервативного лікування не принесли ефекту.
 2. Біль та дискомфорт при ходьбі значно впливають на якість життя.
 3. Халюс-вальгус супроводжується вираженою косою деформацією великого пальця.
 4. Існує ризик подальшого прогресу деформації та ускладнень.

Суть операції полягає в корекції переднього відділу стопи шляхом остеотомії першої плеснової кістки, тобто видалення її частини і фіксації її в новому корегованому положенні. 

В післяопераційному періоді призначається іммобілізація стопи ортезами до моменту повного зростання остеотомованої кістки.

Переваги лікування деформації переднього відділу стопи в центрі прогресивної хірургії, ортопедії та реабілітації Mashtaler ortho&trauma:

Ви впевнено можете довірити лікування деформації переднього відділу стопи клініці Mashtaler ortho&trauma.

Mashtaler Ortho&Trauma – допоможемо відновити повноцінне життя без болю з передовими методами лікування!

Халюс вальгус або вальгусна деформація великого пальця стопи — це патологічний стан, при якому великий палець зміщується в бік і виглядає як великий "випуклий" виріст. Це стан, який може суттєво обмежити рух та викликати біль під час ходьби.

Які причини виникнення халюс вальгус?

Халюс вальгус може виникнути з ряду причин, таких як:

- генетична схильність;

- несприятливі фактори взуття;

- артрит;

- ревматичні захворювання. 

Жінки частіше стикаються з цією проблемою, що пов'язано з вибором не зовсім зручного взуття та особливостями анатомії стоп.

Які симптоми халюс-вальгус?

Ключові симптоми деформації великого пальця стопи наступні:

 1. Біль та набряк. Поява болю, набряку та почервоніння біля основи великого пальця стопи.
 2. Дискомфорт при носінні взуття. Відчуття болю у цьому місці,, особливо під час тривалої ходьби.
 3. Наявність "шишки" чи "кісточки". Так у народі називають виявлення кістково-хрящових екзофітів у ділянці великого пальця стопи.
 4. Збільшення поперечного розміру стопи. Поступове збільшення ширини передньої частини стопи.
 5. Відхилення великого пальця стопи назовні. Це призводить до асиметричної форми стопи.

Як відбувається діагностика?

Зважаючи на очевидні зовнішні прояви патології, первинна діагностика не ускладнена, але вимагає додаткового уточнення для визначення ступеня деформації, відмінностей від інших ортопедичних захворювань. А також для виявлення супутніх патологічних процесів. 

Для цього використовуються різні методи дослідження:

 1. Рентгенографія. Виконується у двох проекціях і надає можливість візуально оцінити ступінь деформації та стан кісткових і хрящових тканин.

 1. Мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ). Високотехнологічний метод дослідження, який надає візуальне уявлення про найдрібніші зміни в структурі та будові тканин.

 1. УЗД стопи. Ультразвукове дослідження кістково-хрящових та м'яких тканин стопи. Дозволяє виявити патологічні зміни для точної діагностики.

Ці апаратні дослідження призначаються ортопедом в залежності від індивідуальних особливостей та клінічної картини захворювання. Такий комплексний підхід дозволяє точно та ефективно визначити патології та розробити відповідний план лікування.

Як проходить лікування?

Для більшості пацієнтів достатньо консервативного лікування для зняття симптомів. Воно включає:

Якщо консервативне лікування не забирає симптоми або деформація прогресує, тоді варто розглянути хірургічну корекцію. Хоч не задовольняючий візуальний вигляд “кісточки” – можливий показ до операції, основним фактором є посилення клінічної симптоматики, а саме – біль та дискомфорт.

Як відбувається операція халюс-вальгус?

Операція рекомендована, якщо:

 1. Попередні спроби консервативного лікування не принесли ефекту.
 2. Біль та дискомфорт при ходьбі значно впливають на якість життя.
 3. Халюс-вальгус супроводжується вираженою косою деформацією великого пальця.
 4. Існує ризик подальшого прогресу деформації та ускладнень.

Суть операції полягає в корекції переднього відділу стопи шляхом остеотомії першої плеснової кістки, тобто видалення її частини і фіксації її в новому корегованому положенні. 

В післяопераційному періоді призначається іммобілізація стопи ортезами до моменту повного зростання остеотомованої кістки.

Переваги лікування деформації переднього відділу стопи в центрі прогресивної хірургії, ортопедії та реабілітації Mashtaler ortho&trauma:

Ви впевнено можете довірити лікування деформації переднього відділу стопи клініці Mashtaler ortho&trauma.

Mashtaler Ortho&Trauma – допоможемо відновити повноцінне життя без болю з передовими методами лікування!

Методи лікування цього захворювання
No items found.

Експерти в цій сфері

Вся команда

Історії пацієнтів

200+ відгуків
Більше відгуків

Онлайн запис

Обов’язкове поле*

Дякуємо!

Наші адміністратори зв’яжуться з вами найближчим часом
Упс..щось не так. Спробуйте перезавантажити сторінку 
та повторити ще раз!
Онлайн запис