Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Script
Знайдено:  
This is some text inside of a div block.
 статті
Лікувальний масаж
Лікувальний масаж - ефективна мануальна процедура, яка має на меті оздоровлення організму, профілактику та терапію низки захворювань. Цей вид масажу використовують у період реабілітації після хірургічного втручання, отриманих травм.
#стопа
#спина
#плече
#лікоть
#коліно
Реабілітація
Центр прогресивної хірургії, ортопедії та реабілітації Mashtaler Ortho&Trauma використовує інноваційні підходи не лише у діагностиці та лікуванні, але і у реабілітації пацієнтів після травм, операцій та хронічних захворювань опорно-рухового апарату.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Інʼєкційні процедури
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Хірургія
Висококваліфіковані хірурги ортопеди-травматологи Центру прогресивної хірургії, ортопедії та реабілітації невпинно розвиваються для того, щоб надані послуги були інноваційними, а саме лікування проводилося з використанням сучасного обладнання.
#стегно
#коліно
#плече
Артроскопія
Артроскопія є передовою мінімально інвазивною хірургічною технікою, яка дозволяє лікарям оглядати, діагностувати та лікувати проблеми внутрішньої частини суглоба.
#коліно
Ендопротезування суглобів
Ендопротезування суглобів стає справжнім порятунком для людей, які страждають від важких форм артрозу, артриту, травм чи інших захворювань, що призводять до руйнування суглобових поверхонь та сильного болю.
#коліно
#стегно
#плече
#кисть
Артроскопія колінного суглоба
Артроскопія колінного суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень. 
#коліно
Ендопротезування плечового суглоба
Операція заміни плечового суглоба виконується для полегшення болю та інших симптомів, які виникають внаслідок ураження плечового суглоба. Операція включає в себе видалення уражених ділянок кістки та їх заміну частинами — спеціальними імплантами з металу чи пластику.
#плече
Артроскопія гомілковостопного суглоба
Артроскопія гомілковостопного суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень. 
No items found.
Халюс-вальгус
Халюс вальгус або вальгусна деформація великого пальця стопи — це патологічний стан, при якому великий палець зміщується в бік і виглядає як великий "випуклий" виріст. Це стан, який може суттєво обмежити рух та викликати біль під час ходьби.
#стопа
Розрив передньої хрестоподібної звʼязки коліна (ПХЗ)
Зв’язки — це міцні волокна, які зʼєднують кістки між собою. Передня хрестоподібна звʼязка — одна з двох зв’язок, які перетинаються в центрі коліна і з’єднують стегнову кістку з великогомілковою. Передня хрестоподібна звʼязка є головним стабілізатором колінного суглоба. Травмування, що призводять її розрив провокують подальшу нестабільність коліна.
#коліно
Високоінтенсивна лазеротерапія
Високоінтенсивна лазеротерапія — це потужний метод подолання болю. Через природний процес передачі енергії (біостимуляція та фотомеханічний ефект), лазер прискорює процеси загоєння та регенерації. Технологія високоінтенсивного лазеру базується на принципі лазерної терапії низького рівня.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Ендопротезування кульшового суглоба
Ендопротезування кульшового суглоба, яке також називають тотальним ендопротезуванням, може бути варіантом, якщо біль у кульшовому суглобі заважає повсякденній діяльності. Виконують таку операцію у випадку, якщо нехірургічні методи лікування не допомогли або вже не є ефективними.
#стегно
Суперіндуктивна магнітотерапія
Суперіндуктивна магнітотерапія (ще називають Високоінтенсивна магнітотерапія) — сучасний, ефективний та безпечний метод лікування болю без прямого втручання в організм людини. Це можливо за рахунок впливу на нервово-мʼязову тканину магнітного поля, що створює спеціальний суперіндуктивний апарат. Вже після першої процедури відчувається помітне зменшення болю.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Плазмотерапія PRP
Плазмотерапія (PRP-терапія) використовується для лікування травм і захворювань опорно-рухового апарату, прискорення відновних процесів, а також для досягнення протизапального і знеболювального ефекту в комплексі з іншими методами лікування.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Lipogems
Lipogems — процедура пришвидшення загоєння та відновлення травмованих або оперованих тканин суглобів, кісток, хрящів та мʼязів. А також ефективний метод лікування болю. 
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
BMAC
Наш організм має здатність відновлюватись самостійно, проте відновних клітин організму часто недостатньо для повноцінного відновлення. Регенеративна терапія BMAC — процедура, що запускає природні регенеративні механізми організму.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Кальцифікуючий тендиніт
Кальцифікуючий тендиніт плеча – це одна із частих причин болю у плечовому суглобі. Цей стан спричинений утворенням депозиту кальцію у одному із сухожиль ротаторної манжети плеча. Утворення кальцифікату спричиняє підвищення тиску у сухожиллі та його хімічне подразнення, що веде до розвитку вираженого болю.
#плече
Артроскопія плечового суглоба
Артроскопія плечового суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень. 
#плече
Коригуюча остеотомія коліна
Коригуюча остеотомія — ефективний метод лікування, що відновлює функцію суглоба і покращує якість життя. Процедуру рекомендують при ушкодженнях та больових відчуттях у колінному суглобі, що можуть супроводжуватись обмеженнями руху.
#коліно
Пластика передньої хрестоподібної зв’язки
Це операція, спрямована на заміну розірваної передньої хрестоподібної зв’язки (ПХЗ), яка є однією із головних структур колінного суглоба. Ушкодження ПХЗ, в основному, відбуваються під час занять спортом з різкими зупинками і змінами напрямку руху – наприклад, футбол, баскетбол, гірськолижний спорт, гімнастика.
#коліно

Коригуюча остеотомія коліна

#метод

Коригуюча остеотомія — ефективний метод лікування, що відновлює функцію суглоба і покращує якість життя. Процедуру рекомендують при ушкодженнях та больових відчуттях у колінному суглобі, що можуть супроводжуватись обмеженнями руху. Причини цих ушкоджень різні: як травми та деформації, так і вроджені хвороби. Коліно, як найбільш навантажувальний суглоб тіла людини, дуже чутливий до таких проявів.

Коли потрібна коригуюча остеотомія коліна?

Рекомендовано виконувати операцію при наявності таких патологій:

У разі появи остеоартриту, колінний суглоб пошкоджується. Це призводить до болю, обмеження руху та погіршення якості життя.

Коригуюча остеотомія може зменшити навантаження на пошкоджену частину суглоба та полегшити симптоми.

При вроджених або набутих деформаціях (неправильно зрощені переломи стегнової чи великогомілкової кістки, дефекти виростків стегна, вроджений вивих стегна, вроджена дисплазія).

Коригуюча остеотомія може виправити аномальні положення кісток і покращити функцію суглоба.

Як проходить процедура?

Хірург здійснює невеликі проколи на шкірі над колінним суглобом і змінює положення кісток суглоба так, щоб коригувати деформацію або відновити нормальну вісь руху суглоба. 

Для цього використовуються спеціальні інструменти та металеві конструкції (пластини) для фіксації. Операція проводиться з мінімальним втручанням під загальною анестезією.

Такий метод дозволяє відновити нормальну анатомічну форму та функції суглоба. 

Як проходить відновлення після процедури?

Важливо пройти ефективний процес реабілітації для повного відновлення функції суглоба. 

1. Фізична реабілітація.

Виконання спеціальних вправ і процедур для покращення м'язової сили, гнучкості та відновлення рухомості суглоба.

2. Дотримання режиму навантаження.

За рекомендаціями ортопеда-травматолога слід підтримувати навантаження на опероване коліно. Лікар визначає індивідуально, скільки часу потрібно ходити з металоконструкціями і як поступово збільшувати навантаження. Зазвичай, металоконструкції використовуються протягом 6-12 місяців.

3. Інʼєкції в суглоб.

PRP-терапія (інʼєкції плазми крові), BMAC-терапія, LIPOGEMS — процедури реабілітації, що проводять у клініці Mashtaler ortho&trauma. Ці інноваційні методи покращують стан суглоба і навколосуглобових структур, допомагають швидше досягти бажаного ефекту після операції та якісніше відновитись.

4. Апаратні процедури відновлення.

Суперіндуктивна магнітотерапія та ударно-хвильова терапія у Mashtaler Ortho & Trauma покращують кровообіг у ділянці проведення операції і позитивно впливають на відновлення суглоба.

Що буде, якщо терпіти біль і відкладати консультацію ортопеда-травматолога? 

Без своєчасного лікування, стан колінного суглоба поступово погіршується. Посилюється біль та збільшується загроза обмеження руху.

Постійний дискомфорт та біль значно обмежують активність і фізичні можливості.

Деформації та захворювання колінного суглоба прогресують. у майбутньому це може вимагати більш складних методів лікування.

Ціна послуги коригуюча остеотомія у клініці Mashtaler ortho&trauma

Вартість операції залежить від важкості стану колінного суглоба. Запишіться на консультацію до нашого ортопеда-травматолога, щоб отримати точний діагноз та дізнатися вартість операції для вашого випадку.

Коригуюча остеотомія — ефективний метод лікування, що відновлює функцію суглоба і покращує якість життя. Процедуру рекомендують при ушкодженнях та больових відчуттях у колінному суглобі, що можуть супроводжуватись обмеженнями руху. Причини цих ушкоджень різні: як травми та деформації, так і вроджені хвороби. Коліно, як найбільш навантажувальний суглоб тіла людини, дуже чутливий до таких проявів.

Коли потрібна коригуюча остеотомія коліна?

Рекомендовано виконувати операцію при наявності таких патологій:

У разі появи остеоартриту, колінний суглоб пошкоджується. Це призводить до болю, обмеження руху та погіршення якості життя.

Коригуюча остеотомія може зменшити навантаження на пошкоджену частину суглоба та полегшити симптоми.

При вроджених або набутих деформаціях (неправильно зрощені переломи стегнової чи великогомілкової кістки, дефекти виростків стегна, вроджений вивих стегна, вроджена дисплазія).

Коригуюча остеотомія може виправити аномальні положення кісток і покращити функцію суглоба.

Як проходить процедура?

Хірург здійснює невеликі проколи на шкірі над колінним суглобом і змінює положення кісток суглоба так, щоб коригувати деформацію або відновити нормальну вісь руху суглоба. 

Для цього використовуються спеціальні інструменти та металеві конструкції (пластини) для фіксації. Операція проводиться з мінімальним втручанням під загальною анестезією.

Такий метод дозволяє відновити нормальну анатомічну форму та функції суглоба. 

Як проходить відновлення після процедури?

Важливо пройти ефективний процес реабілітації для повного відновлення функції суглоба. 

1. Фізична реабілітація.

Виконання спеціальних вправ і процедур для покращення м'язової сили, гнучкості та відновлення рухомості суглоба.

2. Дотримання режиму навантаження.

За рекомендаціями ортопеда-травматолога слід підтримувати навантаження на опероване коліно. Лікар визначає індивідуально, скільки часу потрібно ходити з металоконструкціями і як поступово збільшувати навантаження. Зазвичай, металоконструкції використовуються протягом 6-12 місяців.

3. Інʼєкції в суглоб.

PRP-терапія (інʼєкції плазми крові), BMAC-терапія, LIPOGEMS — процедури реабілітації, що проводять у клініці Mashtaler ortho&trauma. Ці інноваційні методи покращують стан суглоба і навколосуглобових структур, допомагають швидше досягти бажаного ефекту після операції та якісніше відновитись.

4. Апаратні процедури відновлення.

Суперіндуктивна магнітотерапія та ударно-хвильова терапія у Mashtaler Ortho & Trauma покращують кровообіг у ділянці проведення операції і позитивно впливають на відновлення суглоба.

Що буде, якщо терпіти біль і відкладати консультацію ортопеда-травматолога? 

Без своєчасного лікування, стан колінного суглоба поступово погіршується. Посилюється біль та збільшується загроза обмеження руху.

Постійний дискомфорт та біль значно обмежують активність і фізичні можливості.

Деформації та захворювання колінного суглоба прогресують. у майбутньому це може вимагати більш складних методів лікування.

Ціна послуги коригуюча остеотомія у клініці Mashtaler ortho&trauma

Вартість операції залежить від важкості стану колінного суглоба. Запишіться на консультацію до нашого ортопеда-травматолога, щоб отримати точний діагноз та дізнатися вартість операції для вашого випадку.

Методи лікування цього захворювання
No items found.

Експерти в цій сфері

Вся команда

Історії пацієнтів

200+ відгуків
No items found.
Більше відгуків

Онлайн запис

Обов’язкове поле*

Дякуємо!

Наші адміністратори зв’яжуться з вами найближчим часом
Упс..щось не так. Спробуйте перезавантажити сторінку 
та повторити ще раз!
Онлайн запис