Повний спектр ортопедичних послуг від діагностики до реабілітації. Надаємо допомогу при пошкодженнях і захворюваннях суглобів, а також при спортивних травмах.
Це важливе досягнення, адже подібна операції проводилася лише увосьме в Україні.
No items found.
Артроскопія
Артроскопія є передовою мінімально інвазивною хірургічною технікою, яка дозволяє лікарям оглядати, діагностувати та лікувати проблеми внутрішньої частини суглоба.
#коліно
Артроскопія колінного суглоба
Артроскопія колінного суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень.
#коліно
Ендопротезування плечового суглоба
Операція заміни плечового суглоба виконується для полегшення болю та інших симптомів, які виникають внаслідок ураження плечового суглоба. Операція включає в себе видалення уражених ділянок кістки та їх заміну частинами — спеціальними імплантами з металу чи пластику.
#плече
Артроскопія гомілковостопного суглоба
Артроскопія гомілковостопного суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень.
No items found.
Халюс-вальгус
Халюс вальгус або вальгусна деформація великого пальця стопи — це патологічний стан, при якому великий палець зміщується в бік і виглядає як великий "випуклий" виріст. Це стан, який може суттєво обмежити рух та викликати біль під час ходьби.
Зв’язки — це міцні волокна, які зʼєднують кістки між собою. Передня хрестоподібна звʼязка — одна з двох зв’язок, які перетинаються в центрі коліна і з’єднують стегнову кістку з великогомілковою. Передня хрестоподібна звʼязка є головним стабілізатором колінного суглоба. Травмування, що призводять її розрив провокують подальшу нестабільність коліна.
#коліно
Високоінтенсивна лазеротерапія
Високоінтенсивна лазеротерапія — це потужний метод подолання болю. Через природний процес передачі енергії (біостимуляція та фотомеханічний ефект), лазер прискорює процеси загоєння та регенерації. Технологія високоінтенсивного лазеру базується на принципі лазерної терапії низького рівня.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Ендопротезування кульшового суглоба
Ендопротезування кульшового суглоба, яке також називають тотальним ендопротезуванням, може бути варіантом, якщо біль у кульшовому суглобі заважає повсякденній діяльності. Виконують таку операцію у випадку, якщо нехірургічні методи лікування не допомогли або вже не є ефективними.
#стегно
Суперіндуктивна магнітотерапія
Суперіндуктивна магнітотерапія (ще називають Високоінтенсивна магнітотерапія) — сучасний, ефективний та безпечний метод лікування болю без прямого втручання в організм людини. Це можливо за рахунок впливу на нервово-мʼязову тканину магнітного поля, що створює спеціальний суперіндуктивний апарат. Вже після першої процедури відчувається помітне зменшення болю.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Плазмотерапія PRP
Плазмотерапія (PRP-терапія) використовується для лікування травм і захворювань опорно-рухового апарату, прискорення відновних процесів, а також для досягнення протизапального і знеболювального ефекту в комплексі з іншими методами лікування.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
BMAC
Наш організм має здатність відновлюватись самостійно, проте відновних клітин організму часто недостатньо для повноцінного відновлення. Регенеративна терапія BMAC — процедура, що запускає природні регенеративні механізми організму.
#кисть
#коліно
#стегно
#лікоть
#плече
Кальцифікуючий тендиніт
Кальцифікуючий тендиніт плеча – це одна із частих причин болю у плечовому суглобі. Цей стан спричинений утворенням депозиту кальцію у одному із сухожиль ротаторної манжети плеча. Утворення кальцифікату спричиняє підвищення тиску у сухожиллі та його хімічне подразнення, що веде до розвитку вираженого болю.
#плече
Артроскопія плечового суглоба
Артроскопія плечового суглоба — хірургічна процедура, що дозволяє лікарю продивитись всі складові суглоба, з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та низьким ризиком ускладнень.
#плече
Коригуюча остеотомія коліна
Коригуюча остеотомія — ефективний метод лікування, що відновлює функцію суглоба і покращує якість життя. Процедуру рекомендують при ушкодженнях та больових відчуттях у колінному суглобі, що можуть супроводжуватись обмеженнями руху.
#коліно
Пластика передньої хрестоподібної зв’язки
Це операція, спрямована на заміну розірваної передньої хрестоподібної зв’язки (ПХЗ), яка є однією із головних структур колінного суглоба. Ушкодження ПХЗ, в основному, відбуваються під час занять спортом з різкими зупинками і змінами напрямку руху – наприклад, футбол, баскетбол, гірськолижний спорт, гімнастика.
2021–2023 р. — членство в Європейській асоціації анестезіології та інтенсивної терапії
Освіта:
Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа»
Професійний досвід:
у 2011 р. — закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа»
2010–2011 рр. — медбрат відділення реанімації та інтенсивної терапії КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова»
2011–2013 рр. — лікар-інтерн за спеціальністю «анестезіологія» ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького, КНП «Ізяславська міська багатопрофільна лікарня» Ізяславської міської ради
2013–2014 рр. — лікар-анестезіолог КНП «Ізяславська міська багатопрофільна лікарня» Ізяславської міської ради
2013–2016 рр. — лікар-анестезіолог ТЗОВ «Міжнародний Центр Нейрохірургії»
у 2013 р. — інструктор Європейської Ради Реанімації на сертифікованих курсах ALS, EPALS та на курсах ITLS
2014–2020 рр. — лікар-анестезіолог КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова»
2014–2023 рр. — лікар-анестезіолог ТЗОВ «Медичний центр»
2016–2021 рр. — лікар-анестезіолог ПП «Медичний центр Інтерсоно»
2017–2021 рр. — заочний аспірант кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ЛНМУ ім. Д. Галицького
у 2018 р. — провів тренінги «Невідкладні стани в стоматології, косметології, медичній практиці»
у 2020 р. — лікар-анестезіолог, седації при стоматологічних втручаннях, ФОП Фецич Олександр Юрійович
2020–2021 рр. — лікар-анестезіолог КНП «Моршинська міська лікарня» Моршинської міської ради
2021–2023 рр. — керівник напрямку анестезіології, лікар-анестезіолог, дитячий анестезіолог, ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА»
з 2023 р. — лікар-анестезіолог у ТЗОВ «Повноділ»
з 2023 р. — лікар-анестезіолог Центру прогресивної ортопедії, травматології та реабілітації Mashtaler Ortho&Trauma
Стаж роботи 14 років
Захоплення:
час із сім’єю, марафонський біг, плавання
Позбавляти людей болю – це професія, дар та мистецтво
Напрямки роботи:
Анестезія та інтенсивна терапія у дорослих та дітей
Реґіонарна анестезія
Мультимодальна анестезія
Ультразвук в анестезіології та інтенсивній терапії
Лікування невідкладних станів
Професійний розвиток:
2011 р. — участь в трьохденному симуляційному курсі Advanced Life Support, Польща, Краків
2012 р. — комітет Європейської освіти з анестезіології Committee for European Education in Anaesthesiology, Польща, Краків
2014 р. — участь у міжнародному з’їзді Польського Товариства Анестезіології та Інтенсивної Терапії XVIII Międzynarodowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Польща, Вісла
2014 р. — участь у конгресі INTERNA 2014, Варшава, Польща
2015 р. — участь в трьохденному симуляційному курсі European Paediatric Advanced Life Support, Польща, Краків
2015 р. — участь в трьохденному симуляційному курсі Advanced Trauma Life Support, Польща, Краків
2015 р. — передатестаційний цикл за спеціалізацією «дитяча анестезіологія»
2016 р. — тематичне удосконалення «Реґіонарна анестезія », ЛНМУ Д. Галицького, Львів, Україна
2017 р. — передатестаційний цикл за спеціалізацією «анестезіологія», друга категорія
2017 р. — співавтор постерної доповіді на конгресі Європейської Асоціації Анестезіологів ESA Euroanaesthesia 2017, Женева, Швейцарія
2017 р. — участь у 9-му Британсько-Українському Симпозіумі, м. Київ, Україна
2017 р. — участь у Конгресі анестезіологів України, м. Київ, Україна
2017 р. — участь у І-й Подільській міжрегіональній науково-практичній конференції з міжнародною участю: «Сучасні методи діагностики, невідкладної допомоги, інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення важких хворих», м. Вінниця, Україна
2018 р. — участь у «ІV науково-практичній конференції з міжнародною участю», «Галицькі анестезіологічні читання: актуальні питання анестезіології та інтенсивної терапії», м. Тернопіль, Україна
2018 р. — участь у «Конгресі анестезіологів України 2018», м. Київ, Україна
2018 р. — постерна доповідь на Конгресі Європейської Асоціації Анестезіологів ESA Euroanaesthesia 2018, участь в практичному майстер класі Ultrasound Workshops in Euroanaesthesia 2018, Копенгаген, Данія
2020 р. — участь у Конгресі Європейської Ради Реанімації ERC RESUSCITATION 2020, Ніль, Бельгія
2021 р. — онлайн-доповідь на Британо-Українському симпозіумі (БУС-13) «Актуальні питання та інноваційні технології в анестезіології та інтенсивній терапії», м. Київ, Україна
2021 р. — участь у Конгресі Європейської Ради Реанімації ERC RESUSCITATION 2021, Антверпен, Бельгія
2022 р. — участь у 7-му оглядовому міжнародному курсі McMaster з внутрішньої медицини (MIRCIM 2022 — 7th McMaster International Review Course in InternalMedicine), Краків, Польща
2022 р. — курс NAEMT 1st Edition Provider All Hazards Disaster Response conducted byMilitary Medical Clinical Center of Western Region
2022 р. — участь в конгресі Європейській асоціації анестезіологів та інтенсивної терапії Euroanaesthesia, Мілан, Італія
2023 р. — участь в конгресі Європейської асоціації анестезіологів та інтенсивної терапії Euroanaesthesia
Дякуємо!
Наші адміністратори зв’яжуться з вами найближчим часом
Упс..щось не так. Спробуйте перезавантажити сторінку та повторити ще раз!